Катастрофа блокира частично пътя между Микре и Сопот

0
Един човек е пострадал при инцидента, движението е пренасочено в една лента
Един човек е пострадал при инцидента, движението е пренасочено в една лента Снимка: NOVA

Един човек е пострадал при инцидента, движението е пренасочено в една лента

Пътнотранспортно произшествие блокира частично пътния участък между ловешките села Сопот и Микре днес следобед. Инцидентът възникна около 16:00 часа в петък, съобщиха от властите.

Вследствие на удар между два автомобила пострада един от пътниците в превозните средства. Пострадалият беше транспортиран в болница за медицинска помощ.

Движението е ограничено

Пътният участък не е затворен за движение, но трафикът е пренасочен в една лента. Полицейски екипи на място регулират движението. В района се образуваха задръствания.

Причините за катастрофата се изясняват. Това е поредният инцидент на участъка между двете села, който е известен с множество тежки пътнотранспортни произшествия през последните години.

Изпращайте снимки и информация на [email protected] по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите напоследък злоупотреби в сайта, от сега нататък за да оставите анонимен коментар изискваме да се идентифицирате с Facebook или Google акаунт.

Натискайки на един от бутоните по-долу коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Нямам търпение да почнат да обявяват бедствено положение заради преспи от 3 сантиметра и арктически температури от минус два градуса.

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари