Изгубени над 500 лева са предадени в полицията в Шумен
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 0

Парите са намерени от 47-годишен мъж в района на банка в града
Притежателят на загубена парична сума в размер на малко над 500 лева може да си ги получи от полицията в Шумен, съобщават от пресцентъра на МВР.
Парите са намерени от 47-годишен мъж, малко след 15:00 часа вчера, на улица "Янко Сакъзов", в района на банка в града. Човекът е подал сигнал в полицията веднага, а парите са предадени с протокол на полицейския екип, който пристигнал на място.
Освен парите, нямало никакви документи, които да насочат към собственика, отбелязват от полицията.
























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия