Изгорял ТИР затруднява движението на магистрала „Тракия“

0
Инцидентът стана в района на Пловдив
Инцидентът стана в района на Пловдив Снимка: БГНЕС / Архив

Инцидентът стана в района на Пловдив

Изгорял ТИР предизвика сериозни затруднения в трафика на автомагистрала „Тракия“ край 106-ия километър в посока Бургас, съобщават от NOVA. Инцидентът е станал малко след 3:00 часа през нощта в района край Пловдив, като тежкотоварното превозно средство е изпепелено напълно.

Бърза реакция на огнеборците

Веднага след подаването на сигнала към мястото на произшествието са изпратени два противопожарни екипа. Огнеборците са реагирали своевременно и са успели да овладеят и потушат пламъците, обхванали тежкотоварния камион. Благодарение на бързата намеса на спасителните служби няма пострадали хора при инцидента.

Ограничения в трафика край Пловдив

Към момента движението в участъка остава временно ограничено. На мястото има екипи на „Пътна полиция“, които регулират преминаващите превозни средства. Предстои навлизането на специализирана техника за изтегляне на изгорелия ТИР от пътното платно и пълното почистване на асфалтовата настилка. Агенция „Пътна инфраструктура“ призовава шофьорите да се движат с повишено внимание и съобразена скорост по магистрала „Тракия“.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите злоупотреби в сайта, за да оставите анонимен коментар или да гласувате изискваме да се идентифицирате с Google акаунт.

Натискайки на Google бутона коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

Код за сигурност
* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

- Тате, тате, хайде на площада! Има калайджийски пазар за булки.

- Не, сине. Това са абитуриентки.

Нови коментари