Издирва се подател на сигнал за бомба в свиленградски ресторант

0
Заради него в петък заведението бе опразнено в пиков час
Заради него в петък заведението бе опразнено в пиков час

Бомбена заплаха, вероятно от ядосан на силната музика съсед, опразни в петък ​препълнен ресторант в Свиленград, съобщиха от полицията.

Сигналът за заложена адска машина в комплекса бил подаден час преди полунощ на спешния телефон 112.

Клиентите и персоналът в посещавания комплекс в пограничния град били евакуирани. Специалисти извършили щателен оглед и не открили взрив.

По случая е образувано досъдебно производство, издирва се подателят на заплахата. Работата по случая продължава.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари