Издирва се подател на сигнал за бомба в свиленградски ресторант
- Редактор: Диляна Маринова
- Коментари: 0

Бомбена заплаха, вероятно от ядосан на силната музика съсед, опразни в петък препълнен ресторант в Свиленград, съобщиха от полицията.
Сигналът за заложена адска машина в комплекса бил подаден час преди полунощ на спешния телефон 112.
Клиентите и персоналът в посещавания комплекс в пограничния град били евакуирани. Специалисти извършили щателен оглед и не открили взрив.
По случая е образувано досъдебно производство, издирва се подателят на заплахата. Работата по случая продължава.
























15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат