Ивайло Мирчев: Всички шефове на служби към МВР са в болнични или неплатен отпуск до септември
- Редактор: Звездомира Николова
- Коментари: 0

Всички шефове на служби към МВР са в болнични или неплатен отпуск до м. септември, разрешен лично от премиера Борисов
Причината - да не бъдат уволнени от новия министър.
С тези си действия те поставят в риск националната сигурност на страната, грижейки се за собственото си оцеляване.
Досега знаехме, че Бойко го е страх. Страх го е от опозицията, да се появи в парламента, да дойде на дебат, да покаже ревизионните актове на Лукойл, страх го е от Путин, от Ердоган... За Борисов го знаехме. Вече го знаем и за шефовете на МВР службите, че са заешки сърца. Хората, които трябва да се грижат за сигурността на всички българи се крият като мишки по примера на техния главатар.
Ивайло Мирчев
























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%