Илко Желязков искал да напусне поста си

0
Зам.-председателят на бюрото за контрол на СРС беше един от санкционираните от САЩ по закона "Магнитски"
Зам.-председателят на бюрото за контрол на СРС беше един от санкционираните от САЩ по закона "Магнитски" Снимка: Надежда Чипева / Капитал

Зам.-председателят на бюрото за контрол на СРС беше един от санкционираните от САЩ по закона "Магнитски"

Заместник-председателят на Националното бюро за контрол на специални разузнавателни средства Илко Желязков е депозирал днес молба за бъде освободен от поста по собствено желание, научихме от свои източници, съобщи bTV.

Той беше един от санкционираните от САЩ по закона "Магнитски".

Желязков е в списъка заедно с Васил Божков и Делян Пеевски. Досега той беше в отпуск.

По закон е назначен от парламента, затова Желязков е депозирал молбата си в деловодството на Народното събрание.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари