Глория Петкова показа бебето си

0

Глория Петкова стана майка.

За това съобщи самата актриса /и модел/ в социалната мрежа. Бебето е момиченце и се казва Анабел.

Глория публикува снимка, на която се вижда, че е гушнала бебето и е закрила лицето му с емотикон във формата на сърце. Самата Глория също се е дегизирала с малки мечешки уши.

През април Петкова оповести, че е в очакване на първото си дете, а през в началото на август тя и любимият ѝ Димитър си казаха заветното "да" в Евксиноград. 

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Мила, защо си гола?

– Ами нямам какво да облека...

– Глупости, да ти преброим роклите: едно, две, здрасти Жоре, три, четири...

Нови коментари