Глория Петкова показа бебето си
- Редактор: Диляна Маринова
- Коментари: 0
Глория Петкова стана майка.
За това съобщи самата актриса /и модел/ в социалната мрежа. Бебето е момиченце и се казва Анабел.
Глория публикува снимка, на която се вижда, че е гушнала бебето и е закрила лицето му с емотикон във формата на сърце. Самата Глория също се е дегизирала с малки мечешки уши.
През април Петкова оповести, че е в очакване на първото си дете, а през в началото на август тя и любимият ѝ Димитър си казаха заветното "да" в Евксиноград.
























Измериха съпротивлението на асфалта на автомагистрала...
КЗК глоби две фирми за фалшиво масло
Къде спира токът в област Русе на 23 юни 2026
МВР купува климатици с парите за безопасност на пътя
Системно източване превръща езерото Текето в блато