Евакуираха Mинистерството на отбраната!
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 0

Министерство на отбраната е евакуирано заради постъпил анонимен сигнал за бомба в сградата, предаде БГНЕС.
Сигналът е подаден на телефон на министерството, час преди края на работния ден за работещите там - към 16 часа.
От МВР заявиха, че служители на полицията веднага са изпратени на мястото и са извършили проверка, но не е открито нищо притеснително.
Към 18 часа пред сградата на оглавяваното от Красимир Каракачанов ведомство са служителите му, които изчакват да приключи проверката.























Вдигат пенсиите с близо 8 процента
Истанбул стана база на руския сенчест флот
Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Семейство с болно дете обвинява Ивомир Димчев в психически...