Два удара за един месец!
- Редактор: Владимира Ангелова
- Коментари: 1

Мъж обикаля магазини, офиси на мобилни оператори и спедиторски фирми, моли да му уедрят пари и се измъква с половината от тях.
За един месец е направил два удара. Поне за толкова съобщават опарени жертви.
Снимка на неизвестния мъж се разпространява и във Фейсбук от жена, която е изгоряла с 300 лева.
Ето какво разказва тя:
"Здравейте. Работя в офис на мобилен оператор. Преди две седмици този човек ме помоли да му уедря 600 лв, при което ме измами с 300 лева. Пусната е жалба в полицията. Днес научих за още един случай в Нови Искър отпреди 3 дни.Този човек обикаля! Моля ако го видите или знаете нещо повече за него се свържете с мен."























Вдигат пенсиите с близо 8 процента
Истанбул стана база на руския сенчест флот
Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Семейство с болно дете обвинява Ивомир Димчев в психически...