„Дунав” отнесе „Ботев” Пловдив

0

Лидерът в "Б" група "Дунав" направи поредният си силен мач през тази пролет и отнесе елитният Ботев Пловдив с 1:0.

Гола за русенци вкара в 34-ата минута щатният голмайстор Мирослав Будинов, който пропусна още поне две чисти положения.

На гостите не помогна и включилият се след почивката в игра Тодор Неделев, който заради контузия не облече националната фланелка. През второто полувреме Дунав се разигра и пропусна още над 10 положения да отбележи втори гол.

Мирослав Будинов засече центриране отляво в 34-ата минута, като изпрати топката под гредата на Голас за 170.

Така таранът за русенци отбеляза и четвъртия си гол през тази пролет. В игра за „Ботев” през второто полувреме се появиха Тодор Неделев и Даниел Златков.

Будинов пропусна и стопроцентово положение за гол.

В той беше изведен с пас на Ангел Здравчев, отдясно излъга вратаря на гостите Мариян Димитров, но не успя да изпрати топката в мрежата.

При друга контра в 91-ата минута Будинов отново остана сам срещу вратаря на гостите, но Димитров успя да избие изстрела му.

Източник: 24 Часа

Навън е такова време, че излизаш по тениска, срещаш някой с пуловер и се чудиш: кой от вас е идиот!?