До всички българи - правете каквото ще правите до афгост - ще ви смелим като се приберем!
- Редактор: Антония Петрова
- Коментари: 3
„До всички българи в Гр.Славяново правете каквото ще правите до афгост защото хората който сме в чужбина се каним да ви смелим като се приберем ще биете наши хора от махлата афгост направо се изселвайте.”
Това пише 18-20 годишен неграмотен циганин, явно на гурбет в чужбина, във Фейсбук страницата на град Славяново, Плевенска област.
От няколко дни във Фейсбук групата на малкото градче цигани плашат с кървава баня всички българи в града, пише TNS.bg.
Няколко души са отговорили на наглите закани на малките цигани с профили г-н Роналдо и Метин Мехмедов, които още по ожесточено се канят да бият, колят и изселят българите от града.




























15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста