Динко: Моята жена малко я бих!
- Редактор: Виктор Тошев
- Коментари: 2
В четвъртък „ловецът на бежанци” беше арестуван за побой над свой работник
„Моята жена малко я бих! Ако видиш, че жена ти праща голи снимки на някакъв дъртак, няма ли да й удариш два шамара?!”. Така станалият известен като „ловец на бежанци” Динко Вълев от Ямбол коментира сигнал, подаден срещу него преди време от бившата му половинка. В четвъртък пък Динко беше задържан за побой над свой работник.
„Държа една от най-големите морги за автобуси и камиони. Отивам там и виждам кака двама крадат нафта. Ударих им по два шамара и веднага някой звъннал на 112, защото в България повечето мъже станаха жени”, обясни Динко.
Той поясни, че прибягва към насилие, когато е силно афектиран.
























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%