Депутатите от „Има такъв народ“ влязоха в парламента с аплодисменти към протестиращите
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0
Тошко Йорданов заяви, че ще правят коментари след заседанието
Избраните за депутати от „Имат такъв народ“ пристигнаха заедно за заседанието на 45-ия парламент. Те слязоха от автобус, а преди да влязат в сградата, ръкопляскаха на протестиращите отвън, предаде bTV.
Тошко Йорданов заяви, че няма да коментират нищо предварително и изявления ще правят след първото заседание.
„Най-накрая ще има долу-горе парламент, какъвто искат хората“, бе лаконичният му коментар.
























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия