Дъщерята на Еминем се омъжи

1
Алейна Матърс публикува кадри от щастливото събитие в Инстаграм профила си
Алейна Матърс публикува кадри от щастливото събитие в Инстаграм профила си

Алейна Матърс публикува кадри от щастливото събитие в Инстаграм профила си

Голямата дъщеря на Еминем се омъжи. Алейна Матърс публикува кадри от щастливото събитие в Инстаграм профила си.

Матърс и съпругът ѝ Мат Мьолер се сгодиха през 2021 г.

30-годишната Алейна е осиновеното дете на Еминем и бившата му съпруга Ким Матърс. Биологичната ѝ майка е близначката на Ким, която умира от свръхдоза през 2016 г. Еминем и Ким имат още една дъщеря, Хейли, родена през 1995 г.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите злоупотреби в сайта, за да оставите анонимен коментар или да гласувате изискваме да се идентифицирате с Facebook или Google акаунт.

Натискайки на един от бутоните по-долу коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

Код за сигурност
* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Интервю в държавно учреждение:

- Какво умеете да правите?

- Ами ... нищо.

- Тези места вече са заети.

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари