Дърво падна върху "БМВ" на улица "Плиска"
- Редактор: Кристиян Великов
- Коментари: 0

Дърво е паднало върху два автомобила в Русе. Инцидентът е станал вчера вечерта. На 28 септември, от 22:32 до 23:25 часа, противопожарен автомобил от Втора РСПБЗН е изпратен на ул. Плиска 2, съобщават от МВР, пише ТОП НОВИНИ .
Оттам са се обадили за отстраняване на паднало дърво върху два автомобила, както и на пътното платно. Дървото е установено паднало върху коли с марките “Фиат” и "БМВ".
























BMW се размаза на булевард „Липник“
BMW се размаза на булевард „Липник“
BMW се размаза на булевард „Липник“
Повреден светофар предизвика катастрофа в Русе
BMW се размаза на булевард „Липник“