Божидар Димитров влезе в болница
- Редактор: Виктор Тошев
- Коментари: 0

Той се е почувствал зле малко преди започне телевизионен дебат между него и македонският журналист Миленко Неделковски
Божидар Димитров е приет в болница със съмнение за инфаркт, научихме от NOVA.
Директорът на Националния исторически музей (НИМ) се е почувствал зле малко преди започне телевизионен дебат между него и македонският журналист Миленко Неделковски.
Изведнъж историкът се почувствал зле и припаднал.
Миналата година македонецът счупи с чук плочата на връх Каймакчалан, издигната в памет на загиналите там български воини през Първата световна война. Оттогава двамата водят ожесточен спор.























Вдигат пенсиите с близо 8 процента
Истанбул стана база на руския сенчест флот
Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Семейство с болно дете обвинява Ивомир Димчев в психически...