Борисов посрещна Меркел на летището в София

0
По пътя, по който се очаква да премине канцлерът от летището, има разположени полицейски екипи
По пътя, по който се очаква да премине канцлерът от летището, има разположени полицейски екипи

Премиерът Бойко Борисов посрещна Ангела Меркел  в София, предава Агенция Фокус.

Германският канцлер пристига на работно посещение в София директно от Париж, където бе на среща с френския президент Еманюел Макрон. 

Визитата ще се проведе при изключителни мерки за сигурност. По пътя, по който се очаква да премине канцлерът от летището, има разположени полицейски екипи.

Очаква се тя и Борисов да обсъдят най-вече българското председателство на Съвета на ЕС, сигурността, темата за Турция и мигрантите.

Източник: Агенция "Фокус"
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари