Борисов посрещна Меркел на летището в София
- Редактор: Диляна Маринова
- Коментари: 0

Премиерът Бойко Борисов посрещна Ангела Меркел в София, предава Агенция Фокус.
Германският канцлер пристига на работно посещение в София директно от Париж, където бе на среща с френския президент Еманюел Макрон.
Визитата ще се проведе при изключителни мерки за сигурност. По пътя, по който се очаква да премине канцлерът от летището, има разположени полицейски екипи.
Очаква се тя и Борисов да обсъдят най-вече българското председателство на Съвета на ЕС, сигурността, темата за Турция и мигрантите.























Вдигат пенсиите с близо 8 процента
Истанбул стана база на руския сенчест флот
Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Семейство с болно дете обвинява Ивомир Димчев в психически...