Борисов подсети министрите да започнат съкращаването на чиновници
- Редактор: Диляна Маринова
- Коментари: 4

Отчетени са рекордни приходи, които трябва да се вложат в образованието, здравеопазването, иновациите и технологиите.
Това каза министър-председателят Бойко Борисов по време на първото за 2019 г. редовно правителствено заседание, предава БТА.
"Имате един план за съкращаване на администрацията, така че това, което вицепремиерът Дончев ви е казал, го привеждайте в необходимия вид", добави Бойко Борисов.
Премиерът пожела на всички министри успешна Нова година.
























Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...