Бойко Борисов сбъдна детската си мечта
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 0

Бойко Борисов вече сбъдна мечтата си, след като се снима с президента на САЩ.
Мисията, за която би толкова път е изпълнена и естествено не пропусна да се похвали с това в социалната мрежа.
"Просто протокол на Белия дом", пише министър-председателят. "Чистосърдечно давам възможност за нови “анализи”, “препоръки”, “тълкувания” и изяви по повод тази снимка", скромничи премиерът във Фейсбук.
Ура! Премиерът има снимка с Доналд Тръмп. Сега всички може да спим спокойно.
За протокола сега всички може да ръкопляскате за уникалното постижение на българската дипломация.
























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра