Богомил Бонев: Ей, оляхте се, тъпанари от ГЕРБ и ВМРО
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 1

Купува се самолет. За въоръжените сили.
Президентът по конституция е върховен главнокомандващ. За щастие президентът е бил командващ авиацията. Блестящ пилот. В правителството няма такива. В нито една друга област. И някакво нищожество от това правителство си мисли, че може да спори с въздушен ас за изтребители.
Ей, оляхте се, тъпанари от ГЕРБ и ВМРО.
Това войнстващо невежество е най-големият проблем на многострадалното ни отечество.
Богомил Бонев
























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат