Бдение в памет на Рени!
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0
Бдение в памет на починалата родилка в Сливен и в подкрепа на близките й организираха тази вечер приятели на Ренета Томова.
Майки с малки деца запалиха свещ и разказваха за преживяванията си в родилното отделение на Сливенската болница, предава БНТ. Те обвиняват лекарския екип, израждал починалата 33-годишна жена, в некомпетентност.
Част от присъстващите обмислят да подадат колективен иск срещу водещия раждането лекар д-р Пашева.
Резултатите от аутопсията се очакват след десетина дни.
























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра