Автомобил се наби в трамвайните релси в София
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 0

Автомобил попадна в релсите, буквално пред движещ се трамвай на градския транспорт в Столицата
Инцидентът е станал в квартал "Овча купел", става ясно от публикацията в социалната мрежа, съобщи Монитор.
Не е ясно дали при сблъсъка е имало пострадали. Потребители в мрежата коментират, че това е пореден инцидент между градски транспорт и автомобили и изказват надежда да няма ранени. Други пък предполагат, че някой родител е бързала да прибере детето си.























Системно източване превръща езерото Текето в блато
Протестиращи в Николово: Става въпрос за живота на деца
19-годишна шофьорка блъсна жена в село Пиргово
Стоян Христов оглави "Ротари клуб Русе - Дунав"
Моторист загина на булевард „България“