Автомобил се наби в трамвайните релси в София

0
Инцидентът е станал в квартал "Овча купел"
Инцидентът е станал в квартал "Овча купел"

Автомобил попадна в релсите, буквално пред движещ се трамвай на градския транспорт в Столицата

Инцидентът е станал в квартал "Овча купел", става ясно от публикацията в социалната мрежа, съобщи Монитор.

Не е ясно дали при сблъсъка е имало пострадали. Потребители в мрежата коментират, че това е пореден инцидент между градски транспорт и автомобили и изказват надежда да няма ранени. Други пък предполагат, че някой родител е бързала да прибере детето си.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Мила, защо си гола?

– Ами нямам какво да облека...

– Глупости, да ти преброим роклите: едно, две, здрасти Жоре, три, четири...

Нови коментари