Астронавти отгледаха марули

0
Астронавтите на борда на Международната космическа станция отгледаха марули
Астронавтите на борда на Международната космическа станция отгледаха марули

Астронавтите на борда на Международната космическа станция отгледаха марули. ​

Оранжерия в орбита има още от 2002-ра година, но досега космонавтите пращаха отгледаното от тях на земята за проучвания, за да се установи, дали са безопасни за консумация.

Марулите, които те опитаха, са пораснали в условия на изкуствена гравитация и осветление  за 33 дни.

Източник: Нова Телевизия
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари