Арестуваха българки в Скопие за кражба
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

Полицията в Скопие задържа до мол две българки за кражба, предаде БГНЕС.
Арестът на сънародничките ни е извършен на Коледа, след като на Бъдни вечер, която се празнува от македонската държава на 6 януари, други две българки бяха задържани на булевард "Партизански отряди" по подозрение в кражба.
В понеделник, около 19 часа местно време, на улица "Манапо" близо до търговския център "Сити Мол" в Скопие, по подозрение в извършване на престъплението "кражба", са задържани М.Б.М.. и Н.С. , и двете от Република България, пише македонският портал МКД.
Те са задържани в полицейското управление в Карпос за по-нататъшно производство.
























Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра