Арестуваха Антони Гарванов - Гаргата
- Редактор: Диляна Маринова
- Коментари: 0

Арестуваха един от най-опасните крадци в страната Антони Гарванов - Гаргата.
Той се укриваше след влязла в сила присъда. Задържан е в София при акция на полицията.
Гаргата е един от маститите автоджамбази. Той е съден и за притежание и разпространения на наркотици, както и за други престъпления.
Според официалната информация на МВР, е задържан 38-годишен мъж от Велинград, с влязла в сила на 16 януари, 2019 г. присъда на Софийския районен съд при операция на криминалисти от сектор Престъпления против собствеността, ГДНП в центъра на София.
Мъжът е приведен за изтърпяване на наказанието си в затвора в гр. Пазарджик. Присъдата му е ефективна и след неявяване за изтърпяването й, е обявен за общодържавно издирване.
38-годишният е с множество криминални регистрации, основно за противозаконни отнемания на моторни превозни средства. Известен е на органите на реда и в Кралство Испания, където е изтърпял ефективно наказание за противозаконно отнемане на автомобил.























Снегът скри коварни капани по леда на язовира в Николово
Ремонтът на пътя Русе - Николово остава мираж
Хванаха пенсионер с фалшива банкнота от 500 евро в Габрово
Трима медици бяха пребити за седмица във Великотърновско
Румен Радев: Готови сме за битка