Ансамбълът е аут от европейското в Киев
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 0

Българският ансамбъл няма да участва на Европейското първенство по художествена гимнастика в Киев (Украйна) в края на месеца заради положителен тест за Ковид-19 на състезателката Ерика Зафирова
Всички останали момичета от състава са добре, но ще бъдат под карантина минимум 10 дни, както изискват разпоредбите. При това положение ансамбълът няма да може да вземе участие на Еврошампионата в столицата на Украйна от 26 до 29 ноември.
Двете състезателки в индивидуалната надпревара Боряна Калейн и Катрин Тасева продължават подготовка за континенталното първенство. Ева Брезалиева и Стиляна Николова също се подготвят в зала "Раковски" за Евро 2020. Двете също дадоха положителен резултат за Ковид-19, но се възстановиха и в момента тренират.
По-тежко беше състоянието на Татяна Воложанина, която беше приета в болница с двустранна бронхопневмония, но след отрицателен резултат от PСR-теста тя беше изписана и в момента се възстановява.
























Правителството привлича Христо Грозев срещу хибридните атаки...
Засякоха ксилен и толуен след обгазяване в Русе
Андрей Янкулов: Вечният мандат на Борислав Сарафов руши...
Директори спасяват кухи паралелки с орязване на МГ "Баба...
Законът блокира втора паралелка за петокласници в МГ "Баба...