Масова стрелба в нощен клуб
- Редактор: Виктор Тошев
- Коментари: 0
Масова стрелба е била открита в американския град Орланфо, щата Флорида, съобщава RT.
Неидентифициран мъж се е барикадирал в нощен клуб, където е прострелял най-малко 20 души, според първоначалните данни. Екшънът се разиграва в нощния клуб „Пулс”, който се посещава предимно от гейове. Потребители на Туитър съобщиха, че са чули множество изстрели в района.
Според местна медия, стрелецът носи и бомба.
























Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат