Русенските полицаи са най-добри на карате

1
Отборът на МВР - Русе стана шампион по карате

Русенците грабнаха шампионски и призови места в още три категории в „карате-комите“ и „ката“.

От 7 до 10 септември 2016 г. в град Кранево се провежда Национален преглед по Полицейска лична защита и Републиканско първенство по карате за служители на МВР. Състезанията са част от спортния календар за 2016 година на „Спортна асоциация" – МВР.  В тяхвземат участие състезатели от всички структури на МВР в страната.

Областна дирекция на МВРРусе се представя от отбор в състав от 6 служители с водач – треньор Станислав Станчев.

През изминалите състезателни дни русенските полицаи ни зарадваха с поредица медали и призови места, както в отделните дисциплини, така и в отборното участие на тима.

В категория до 75 кг в „карате – комите“ за мъже, първото място завоюва русенецът Светослав Бодуров. Той се класира на второ място и в дисциплината „карате – ката“ при мъжете.

Наш състезател е заел трето място в надпреварата при мъжете в „комите – карате“, в категорията до 85 кг. Това е русенецът Александър Йорданов.

В отборното състезание по карате, тимът на ОДМВРРусе, в състав: Александър Йорданов, Светослав Бодуров, Боян Русев и Денислав Велев, се класира на първо място и грабна шампионската купа.

- Приемате ли тази жена за Ваша законна съпруга?!?!