3
Червените изпуснаха куп положения
Червените изпуснаха куп положения Видео: Gong.bg

Дунав поднесе голямата изненада на седмия кръг в Първа лига. Русенци завършиха наравно с ЦСКА.

Първото полувреме започна добре за гостите, които имаха няколко добри положения за гол, но Евандро и Али Соу пропуснаха, информира Канал 3.

Дунав главно се защитаваше на своя стадион и рядко поглеждаше към вратата на ЦСКА. Все пак домакините се възползваха по отличен начин от много груба грешка на защитата в "червено". Тиаго върна лошо назад топката към Албертоса, Стефан Христов я отне и останал сам срещу Черниаускас прати топката в мрежата за 1:0.

След почивката ЦСКА отново бе по-опасният отбор и заслужено стигна до гол в 68-та минута, чрез Евандро, който вкара поредното си попадение в първенството. Последваха нови пропуски на гостите, като най- близо до гола бяха Соу и Малинов.

С равенството ЦСКА има 12 точки на петото място в класирането, а в следващия кръг излиза срещу Левски.