"Дунав" разгроми "Устрем" със 7:0

3
„Дунав” разгроми със 7:0 като домакин „Устрем” в мач от 26-ия кръг на футболното първенство в Североизточна Трета лига Снимка: Бряг

„Дунав” разгроми със 7:0 като домакин „Устрем” в мач от 26-ия кръг на футболното първенство в Североизточна Трета лига

Гостите от село Дончево, Добричко, можеха да си тръгнат и с още по-голямо поражение от Русе, отбеляза Бряг.

На полувремето „Дунав” водеше само с 1:0 след гол на Джан Хасан в 9-ата минута, но след почивката русенци разпраха мрежата на „Устрем”.

В 56-ата минута отново Хасан се разписа за 2:0. Точни бяха още Преслав Петров, Огнян Николов – два пъти, Василен Марков и Кристиян Маринов.

Няколко пъти и гредите спасиха гостите от попадения.

Съставът на „Дунав: Винченцо Ангелов, Мерт Тасим /63 мин. – Дани Бонев/, Василен Марков, Преслав Папарков, Димитър Тодоров /64 мин. – Йордан Бакалски/, Диян Димов, Кристиян Господинов /64 мин. – Кристиян Маринов/, Константин Митев /59 мин. – Огнян Николов/, Джан Хасан, Преслав Петков, Симеон Иванов /60 мин. – Симеон Дочев/.